Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, e njëherësh kandidati për kryeministër, Albin Kurti është parë duke votuar bashkë me gruan dhe vajzën e tij në njërën nga qendrat e votimit në kryeqytet.

Gruaja e Kurtit është parë të jetë veshur me një veshje të thjeshtë dhe elegante.

Ajo nuk ka pasur të drejtë vote për shkak se nuk ka nënshtetësi kosovare.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu