Gjatë ditës së djeshme në Shtime, prkatësisht në rrugën Rr. Ernest Koliqi, një shofere ka goditur me veturën e saj një këmbësot dy vjeçar.

Sipas policisë dy vjeçari është në gjendje të rëndë dhe është duke u mjekuar në QKUK.

“Është raportuar se ka ndodh aksident trafiku me lëndime trupore në të cilën kishte qenë e përfshirë një veturë me targa vendore të cilën kishte qenë duke e drejtuar e dyshuara femër kosovare dhe këmbësori mashkull kosovar i moshës dy vjeçare i cili kishte pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu