Nja ngjarje e rëndë është regjistruar në Teheran. Mësohet se në një stacion karburan në kryeqytetin iranian ka ndodhur një shpërthim fatal.

Bëhet me dije se shpërthimi i rrezikshëm solli vetëm të plagosur që u
nisën me urgjencë në spital dhe dëme të konsiderueshme materiale. Rezervuari i karburant mori flakë gjatë shkarkimit në stacionin e karburant, konkretisht në rrugën Piruzi në Teheran.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu