Para pak momentesh është gjetur pa shenja jete një grua në shtëpinë e saj në lagjen Bair në Mitrovicë.

Lajmin për Gazetën Flash24 e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës .

“Në ora 17:55, policia është njoftuar për një rast ‘vdekje e dyshimtë’ në lagjen Bair Mitrovicë. Viktima është gjetur në shtëpi dhe është e gjinisë femërore diku rreth 60 vjeçare. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet për obduksion”, thuhet në përgjigjjen e PK-së.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu