Një grua në Shtërpcë ka raportuar në polici se djali i saj, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe bashkëshortit të saj.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar (djali i saj), ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe bashkëshortit të saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu