E njohur në rolin e “Zanës” tek sriali i familjes moderne, Yllka gashi ishte një personazh shumë i dashur për publik shkruan GazetaFlash24.


Ka shumë kohë që ajo është larguar nga ekrani televiziv, duke iu përkushtuar jetës private dhe familjes.
Ajo tash e një kohë jeton me bashkëshortin dhe fëmijët në SHBA.
Në fotot e sapo publikuara në Instagram, shihet se Yllka ka ndryshuar shume./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu