Ato kanë bërë ecje dhe vallëzim nepër rrugë e pas kësaj janë bërë hit në rrjetet sociale.

“Kjo është ushtria më se ksi në botë”, kishin shkruar njerëzit në komentet e tyre në lidhje me videon e shpërndarë.

Shikoni videon dhe binduni:

VIDEO

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu