Ka ndërruar jetë në moshë të re, grimerja kosovare Marigona Obërtinca.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës. Ata janë shprehur të thyer me  ndarjen nga jeta të Marigonës në moshë të re.

Ata e kanë kujtuar Marigonën, si vajzë të guximshme dhe shumë punëtore.

Ajo ka lënë pas një djalë të vogël.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu