Familjarët kanë shikuar nga afër trupin e babait të tyre, që mbeti i vdekur, pasi ra nga banesa shumëkatëshe në Prishtinë.

Indeksonline ua sjellë disa pamje:

Lidhur me këtë rast, Policia e Kosovës për Indeksonline e ka konfirmuar rastin duke thënë se  një person ka vdekur pasi që a rënë nga një ndërtesë.

“Sot ne ora 17:45 kemi pranuar informacion se një person ka rene nga një ndërtese ne rrugën “Robert Doll” ne Prishtine. Menjëherë ne vendin e ngjarjes kane dale njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, i cili ne vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës( mashkull). Per rastin jane njoftuar”, ka thënë zëdhënësja e Poicisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu