Dy tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Maqedooninë Veriore shkruan GazetaFlash24.

Dridhjet janë ndjerë edhe në Kosovë e më së shumti në qytetin e Prizrenit.
Tërmetet jane 3.6 dhe 3.8 e shkalles righter.GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu