Dua Lipa është përfolur se po bashkëpunon me Miley Cyrus në një single të ri, pasi kënga e saj me Ariana Grande nuk u publikua kurrë.

Dua Lipa së fundmi publikoi singlein e saj të ri, ‘Don’t Start Now’, por duket se edhe muzika më e re nga ajo mund të ishte në rrugë të mbarë.

Lideri i skemës One One Kiss ’u përfol se po bashkëpunonte me Miley Cyrus në një këngë të quajtur ‘Coldblood’.

 E ftuar tek “Capital Breakfast”me Roman Kemp e pyeti Dua për mundësinë e një kënge me yllin e Hannah Montana , për të cilën ajo tha: “Potencialisht.

Kjo vjen pasi ajo u tha se kishte regjistruar një këngë me Ariana Grande për kolona zanore origjinale të Charlie’s Angels . Për shkak të kohës, kënga nuk u publikua, dhe përkundrazi iu dha Normani dhe Nicki Minaj.

“Unë jam një tifoz i madh i saj, dhe ajo është kaq bukur. Ne po mendojmë të bëjmë diçka së bashku në të ardhmen e afërt, por ne po flasim për të,” tha Dua Lipa.

“Kënga që ne dhe Ariana bërëm së bashku ishte fillimisht për rekordin e saj. Koha nuk ka punuar me të vërtetë për asnjërën prej nesh,” vazhdoi ajo.

Dua Lipa gjithashtu është e vendosur të performojë këngën e saj të re nëMTV EMA të këtij viti, krahas Mabel, Niall Horan dhe Halsey.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu