Këngëtarja Shqiptare me famë botërore Dua Lipa është në një lidhje dashurie me Anwar Hadid, që tashmë është e njohur për publikun, shkruan Gazeta Flash24.

Dua Lipa shpesh ka postuar foto në rrjetet sociale me të dashurin e saj të ri.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram me mbi shkrim në foto, “Unë, e vërteta”, pas postimit nuk mungoj edhe komenti i të dashurit dhe kunatës së saj Gigi Hadid.

Dua është kthyer në Londër, ku edhe ishte e pranishme në një event që organizoi “YSL”./gazetaflash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu