Ish-ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku ka uruar djalin e tij me rastin e ditëlindjes.

Mirëpo, Luta ka postuar një fotografi interesante të Arianit.

Kaçanikasi ka treguar se djali i tij, ndonëse po përfundon fakultetin, punon si punëtor i ndërtimtarisë.

Postim i plotë:

Ariani im sot i mbush 24 vjet. Ka kryer fakultetin ekonomik si student i shkëlqyeshëm por prodhon beton. Po e përjeton si çdo i ri se sa vështire fitohet rroga. Po e ndërton personalitetin e një te riu punëtor dhe te ndershëm qe te jetoje prej punës se vet. Edhe sot nuk ka pushim. Çdo dite e me shume po behet burrë.

Loading...

1 Koment

  1. […] Djali i ish-ministrit kosovar punëtor i ndërtimtarisë, babai ka një mesazh për të! Loading… (function(){ var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById',lp=d.location.protocol,wp=lp.indexOf('http')==0?lp:'https:'; var i=d[ce]('iframe');i[st][ds]=n;d[gi]("M477351ScriptRootC719207")[ac](i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw[b];} catch(e){var iw=d;var c=d[gi]("M477351ScriptRootC719207");}var dv=iw[ce]('div');dv.id="MG_ID";dv[st][ds]=n;dv.innerHTML=719207;c[ac](dv); var s=iw[ce]('script');s.async='async';s.defer='defer';s.charset='utf-8';s.src=wp+"//jsc.mgid.com/g/a/gazetaflash24.net.719207.js?t="+D.getUTCFullYear()+D.getUTCMonth()+D.getUTCDate()+D.getUTCHours();c[ac](s);})(); SHARE Facebook Twitter […]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu