Në të njëjtë ditë kur Kadri Veseli kishte paraqitjen e parë para dhomave të specializuara, familjes Veseli i erdhen disa mysafir shkruan GazetaFlash24.

Familjen e Kadri Veselit e vizituan: Daut Haradinaj , ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, dhe drejtori i Shërbimit Korrektues, Nehat Thaçi.


Aktakuza k undër Kadri Veselit u konfirmua më 26 tetor 2020. Ai u arrestua dhe u vetëdorëzua tek Zyra e Prokurorit të Specializuar më 5 nëntor 2020 dhe u transferua në objektin e paraburgimit të Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK) në Hagë në të njëjtën ditë./ GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu