Portieri i Kosoves Arijanet Muric duke se e ka perjetuar keq humbjen e Anglise ndaj Çekisë shkruan GazetaFlash24.

Patjeter qe kjo fitore e Çekisë kunder Anglisë, ia veshtireson jashtezakonisht punen Kosoves drejt kualifikimit per ne Euro 2020 dhe kjo ishte arsyeja pse gardiani i Kombetares ishte i zhgenjyer.Mirpo Kosova ka dy ndeshje ne shtepi dhe nje jashte kunder Çekise nga te cilat duhet marre piket maksimale per te arritur kualifikimin qe duket jashtezakonisht i veshtire, por jo edhe i pamunder./GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu