Para pak minutash eshte djegur nje banese ne qender te Prishtines shkruan Gazeta Flash24.


Disa nga bashkebanuesit e asaj banesa i kane thene Gazetes Flash24 se kjo djegje ka ndodhur per shkak te shperthimit te nje bombole gazi.


Gazeta Flash24 ishte live ne çastet e para te ngjarjes, per fat te mire sipas qytetareve te gjitha kane shpetuar dhe jane mire.


Ne do te ju mbajme te informuar ne lidhje me kete rast./GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu