Një femër në Ferizaj ka raportuar dje në polici se është dhunuar nga i dyshuari i gjinisë mashkullore.

Si rrjedhojë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit ku janë gjetur dhe konfiskuar 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu