Arta Nitajn jemi mësuar ta shohim pothuajse çdoherë në formë.

Ajo qysh se nga hyrja e saj në serialin “O sa mirë” ka ndryshuar tejet shumë dhe kjo vërehet dukshëm edhe pse ajo nuk ka pranuar se ka ndërhyrje, shkruan lajmi.net.

Fytyra e aktores së serialit nuk duket edhe aq mirë nga ndërhyrjet këtë mund ta shihni në këtë fotografi.

Arta ishte e ftuar në një emision në të cilin mori vëmendje me fytyrën e cila i duket tejet e fryrë nga përdorimi i fillerave.

Ndryshe, Arta ka paralajmëruar se shumë shpejt do filloi transmetimin e një emisioni në RTV Dukagjini./Lajmi.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu