Debat i ashpër po zhvillohej deri në këto momente mes Nasim Haradinajt e Daut Haradinajt.


Në këtë debat janë të ftuar Gani Geci, Nasim Haradinaj, Daut Haradinaj e Milaim Zeka, fjale me tone të ashpra e akuza ndermjet Daut haradinajt dhe Nasim Haradunajt.

Për shkak të angazhimeve politike Daut Haradinaj ka lëshuar emisonin.

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu