Është njëri prej spektakleve televizive më të ndjekur në trojet shqipatare shkruan GazetaFlash24.

Reality Show ” Përputhen” me producente Olsa Muhametin ka shpërthyer rrjetin me qindra miliona klikime të këtij emisioni, mirpo pas largimit të konkurentes Shqipe Hysenaj duke që ujërat po turbullohen çdo herë e më shumë atje.

Është konkurrenti Arjon Luli i cili ka nxjerrë disa fotografi në “insta storyn” e rrjetit të tij social Instagram në shtrat me një vajzë që ngjason me Anën e përputhen dhe jo vetëm pasi i njejti pas 3 fotove ka publikuar edhe një video të Anës duke i thënë Melisës që është vajzë që i shikon qunat vetëm për një ” One night stand” shkruan GazetaFlash24.

Se çfarë do të ndodhë në emisionet e ardhshme, se si do të sqarohet Arjoni dhe Ana rreth këtyre fotove që po “thyejn” rrjetin mbetet të shihet./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu