Kompania zvicerane ‘Fourteen’ ka nxjerrë në shitje fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës.Djelmoshat e Challandes, për ndeshje ndaj Anglisë kishin fanellat me dizajnin e ri, special për këtë takim, përcjellë GazetaBlic.Pra, fanellën e re mund ta blini në sistemin online e vendosur nga kompania zviceriane.

Kështu, dallimi qëndron se fanellat e reja janë më të lira se ato me dizajnin e kaltër dhe të verdhë për afro 20% më lirë.Varësisht nga madhësia e bluzës, çmimi shkon nga 59 deri në 69 euro.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu