Çifti i cili njihet pë videot gazmore në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram, ditë më parë kanë dhënë një lajm të hidhur për ndjekësit e tyre.

Bëhet fjalë për Lirimin e Lulën, të cilët janë duke e përjetuar një histori prekëse teksa kjo e fundit është diagnostifikuar me leukimi, shkruan Reporteri.net

Përmes postimeve në Instagram, ata kanë bërë të ditur se po përjetojnë një kohë të vështirë duke i prekur të gjithë.

I tillë ishte postimi i fundit i Lirimit duke i shoqëruar fotos një shkrim. Mesazh ky që i dedikoi bashkëshortes së tij.

Ndryshe, Lulja tashmë gjendet në spital dhe është duke u diagnostifikuar.R

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu