Të gjithë e dijmë që Kryeministër i tanishëm i Republikës së Kosovës është Avdullah Hoti dhe paraardhësi i tij Albin Kurti shkruan GazetaFlash24.

Mirpo GazetaFlash24 në rubrikën “Sondazhe” ka hapur një të tillë për të kuptuar se cili është i prferuari i juaj.

Ju duhet të votoni preferencën tuaj në Facebook ose këtu në webfaqe në hapësirën e komenteve:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu