Djegia e duarve të cigareshitësit, sqarohen protagonisti dhe pronari i lokalit shkruan GazetaFlash24.

Cigargjiu thotë se djegja e duarve të tij është bërë me vetdëshirë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu