Gjatë ditës së sotshme u takuan krerët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së për të folur për një koalicion të mundshëm qeverisës.

Pas takimit, kryetari i LDK-së postoi një fotografi dhe shkroi se çka ndodhi në takim, shkruan Indeksonline.

Postimin e Isa Mustafës e ka bërë like kundërshtari i tij politik nga radhët e PSD-së, Dardan Molliqaj.Kjo është për t’u habitur pasi që Molliqaj ka krijuar një rivalitet tejet të madh me Albin Kurtin dhe partinë e tij. /Indeksonline/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu