Duke filluar nga 1 janari/ Ja cilët janë telefonat ku WhatsApp...

Një version i ri i WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në shumë aparate celular nga 1 janari 2021.

Bitcoin për herë të parë në histori ngjitet mbi 20,000 dollarë

Gjatë 2020-ës Bitcoin ka shkëlqyer. Analistët thonë se rritja ka ardhur nga mbështetja e investitorëve të mëdhenj si Paul tudor Jones dhe...

Rritet performanca e Fortnite tek kompjuterët e vjetër

Epic pretendon se modaliteti i ri do të sjellë rritje të madhe të fps në kompjuterët e vjetër krahasuar me modalitetin e...

E jashtëzakonshme: Bitcoin arrinë vlerën më të madhe deri më tani

Paratë virtuale patën marrë jehonë shumë të madhe në Kosovë para 3 viteve shkruan GazetaFlash24.Bitcoini është paraja me vlerën më të madhe...

“Riktheht” Bitcoin: Paratë virtuale drejt rekordeve të reja

Paratë virtuale patën marrë jehonë shumë të madhe në Kosovë para 3 viteve shkruan GazetaFlash24. Bitcoini është paraja me...

Testi ekstrem për makinat e reja: Lëshohen nga 30 metra lartësi...

Prodhuesit suedezë të makinave Volvo duket se po marrin më seriozisht sigurinë e pasagjerëve të tyre, teksa në një video testimesh të...

RS7 Sportback shpejtësinë nga 0 në 100 km/orë e arrin edhe...

Dihet fakti se prodhuesit gjerman janë shumë të kujdesshëm kur vije puna te publikimi i numrave të performancave...

Kjo gjë e tmerrshme ndodh me telefonat tuaj kur i mbushni...

Studimet e fundit kanë treguar se gjatë gjithë kësaj kohe, kemi qenë duke i karikuar gabim telefonat tanë. Ideja...

Ora më e re e zgjuar e Apple-t me ekran ‘always...

Apple ka prezantuar gjeneratën e ardhshme të orës së saj të zgjuar – seria e pestë, e cila ngjason me serinë paraprake...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil.
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT