Tottenham – Chelsea, formacionet zyrtare| Tuchel kundër Mourinhos

Derbi i Londrës mes Tottenhamit dhe Chelseat zhvillohet sonte. Totteham e mirëpret Chelsean sonte me fillim nga ora 21:00,...

Edmond Azemi viziton Kurtin, ky i fundit premton mbështetje në sport

Kandidati për Krymenistër nga radhët e Vetëvendosjes, Albin Kurti ka publikuar një postim nga vizita e basketbollistit, Edmond Azemi sot në zyrën...

VIDEO/ Pamje nga perleshja ne mes Ibrahimovic dhe Lukaku

Pamje nga perleshja ne mes Ibrahimovic dhe Lukaku ne fund te pjeses se pare.

Zyrtare: Chelsea e shkarkon Frank Lampardin

Chelsea ka njoftuar se ka shkarkuar nga pozita e trajnerit Frank Lampardin. Anglezi mori drejtimin e Chelseat me 4 korrik të viti...

Momenti kur Poirier përplasë në tokë McGregorin

Conor Mcgregor është mposhtur nga Poirier shkruan GazetaFlash24.

Ozil përshëndetet me Arsenalin

Turku me pasaportë gjermane, Mesut Ozil ka arritur marrëveshje për transferim te skuadra turke, Fenerbahce, shkruan Periskopi. Ozil ka...

Tottenham triumfon ndaj Sheffield United, skuadra e Mourinhos përparon në renditjen...

Tottenham Hotspur fitoi pikët e plota në një udhëtim në Sheffield United në ndeshjen e sotme në Premier League.Skuadra e Jose Mourinho...

Wayne Rooney konfirmohet si trajner te skuadra angleze

Wayne Rooney ka vendosur që të pensionohet nga futbolli aktiv, duke vazhduar me punën e trajnerit, shkruan Sporti në Sinjali.

Merr fund martesa e futbollistit të njohur, kapet mat në një...

Merr fund martesa 10-vjeçare e futbollistit Didier Drogba. Një video intime e tij ku shfaqet me një grua tjetër...

Momenti kur Distria Krasniqi e fiton medaljen e Artë në Katar...

Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e artë në Mastersin e Dohas, pasi e mposhti Funa Tonakin në finalen Katarit të hënën,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT