Do ta pështynte në fytyrë/ Pas deklaratës bombastike të Fationit, vjen...

Fationi bëri një deklaratë të fortë për ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Melisën, ku u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

Kanë qenë 5 javë të gjata/ Dafina Zeqiri i nënshtrohet operacionit...

S’na kishte treguar asgjë më herët, por këngëtarja Dafina Zeqiri na befasoi sot me postimet e fundit në llogarinë e saj në...

Rrahje në mes të konkurrentëve të “Për’puthen”

Ditëve të fundit kanë vazhduar hyrjet e reja në “Për’puthen”,  konkurrenti i ri Doriani që në hyrje të emisionit i tha Ledianës...

Largohet edhe një konkurrente nga Përputhen?

Gjatë emisionit të Përputhen ditën e djeshme Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të saj me Andin. Madje shoqëria mes...

Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My...

Duket se emri i Kreshnik Husaj, lidhet vetëm me skandalet. Pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my love”,...

Lotina përsëri shfaqet ‘hot’, vë në fokus gjoksin bombastik! Vëmendja tek...

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, tani është një nga fytyrat më të komentuara në medie. Me pozat tejet atraktive,...

Dhomë gjumi si të Goldit e Ermirës nuk keni parë

Gold Ag dhe Ermira Shkodra që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre janë vënë në qendër të vëmendjes. Ata u...

Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po...

Gëzimja është një personazh shumë i njohur per publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja...

Vajza e Lutfi Hazirit, me kërthizë në fushë do t’iu lë...

Lotina Haziri, vajza e politikanit kosovar Lutfi Haziri, di gjithmonë si të marrë vëmendjen e fansave të saj, por edhe të medieve...

“Largohet” Atdheu nga Përputhën

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”. Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT