Besian Mustafa përgjigjet nëse kishte biseduar ndonjëherë me Rexhep Selimin rreth...

Ministri në detyrë, Besian Mustafa, ka folur për dosjen e babait të tij, Xhemail Mustafa, që ditë më parë u publikua nga...

“Lufta” në LDK për të parin e partisë

Lutfi Haziri ka lënë një shije të keqe në parti dhe në gjithë KosovënKujtim Shala gëzon simpatinë, besimin dhe mbështetjen ekzemplare të...

Vetaksident i rëndë në Drenas (Pamjet)

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Terstenik tlë Komunës së Drenasit. Burime të “Bota sot” bëjnë me dije se,...

Numërohen mbi 18 mijë e 500 vota me kusht dhe të...

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve po vazhdon numërimi i votave me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta në zgjedhjet...

Qeveria po planifikon masa të rrepta për qytetarët dhe bizneset nga...

Nga java e ardhshme, ka shumë gjasë që qytetarët nuk do të mund të lëvizin gjatë gjithë kohës e as kafiteritë nuk...

E tmerrshme/ Polici i gjendur pa shenja jete në Pejë dyshohet...

Një polic është gjetur pa shenja jete në Pejë sot rreth orës 16:20. I njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje.

Video e frikshme: Çka po ndodh kështu me Joe Bidenin, këto...

Një moment jo shumë i zakontë është pikasur gjatë fjalimit të presidentit  të SHBA-ve, Joe Biden i ka habitur të gjithë teksa...

Tronditëse/U gjet i varur në Pejë, ja emri i policit...

Një zyrtar policor dyshohet se gjatë ditës së sotme kreu vetëvrasje në Pejë. Burimet thonë se viktima është Esat...

Numërohen mbi 16 mijë vota me kusht,ky është rezultati

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) është duke vazhduar numërimi i votave me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta.

Infektologu Sadiku, një kërkesë për qytetarët pasi situata pandemike po vazhdon...

Infektologu Izet Sadiku ka deklaruar se situata me koronavirusin po vazhdon të jetë shumë problematike. Ai ka thënë se...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT