BMW prezanton “bishën” e parë elektrike

Gjigandi gjerman i makinave, BMW prezantoi për publikun SUV-in e parë të gjithë elektrik të serisë iX i...

Mercedes-Benz shfaq pamjet e makinës së saj futuriste që nuk ka...

Në janar, para se pandemia të anulonte shfaqjet automobilistike dhe të detyronte zbulimin e automjeteve të reja për të dalë virtuale, Mercedes-Benz...

Shfaqet ‘Golf’-i i ri disa ditë përpara prezantimit zyrtar

Prezantimi zyrtar i të shumëpriturit Volkswagen Golf bëhet më 24 tetor, ndërsa një grup çek ka arritur ta fotografojë për ta shfaqur...

Volkswagen shfaq për herë të parë modelin Golf, dy javë para...

Gjenerata e tetë e këtij modeli, është parë disa herë, derisa kjo është hera e parë që shfaqet zyrtarisht nga prodhuesi. Shumicën...

Modeli i katërt nga Lamborghini do të dallojë shumë prej modeleve...

Vetëm se nuk pritet të arrijë, para katër viteve të ardhshmeDeri më tani, modelet Aventador, Huracan Evo dhe Sian, janë shumë të...

Mazda3 me 350 kuaj fuqi

Mazda e Japonisë ka zbuluar një version sportiv të hatchback-ut të tij të famshëm Mazda3. Bëhet fjalë për një...

Zbulohet data e prezantimit të Golf 8

Golf 8 do të duhej të debutonte në panairin e Frankfurtit të mbajtur gjatë këtij muaji, por Volkswagen ka vendosur ta shtyjë...

Lamborghini më i shtrenjtë ndonjëherë që është shitur në ankand, arrin...

Makina ishte pjesë e koleksionit të konfiskuar, nga djali i një diktatori të korruptuar Në vitin 2016, autoritetet zvicerane...

Audi A1 e modifikuar, po lë të gjithë “gojëhapur”

‘Audi’ ka lansuar në tregun e veturave modelin ‘A1’ të modifikuar, i cili është i aftë të prodhojë 400 kuaj-fuqi.
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT