Këngëtari i njohur kosovar, Butrint Imeri po kalon kohë me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.

Zhegrova dhe Imeri po kalojnë kohë në shtëpinë e futbollistit kosovar – me ç’rast po shfrytëzojnë kohën për të luajtur pak futboll, raporton GazetaBlic.

Imeri ka postuar një video me Zhegrovën – ku shkruan se po e mëson të luajë futboll.

“I kallxova qysh luhet futboll”, ka shkruar Imeri.

Edon Zhegrova dhe Butrint Imeri on Vidnews.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu