Në Britani të Madhe njihet për skandalet e saj të shumta – ka urinuar në rrugë, ka ngrënë jashtëqitjen e qenit të saj dhe ka nxitur rrahje.

Chloe Ferry, yll i serisë televizive “Geordie Shore”, ka tërhequr përsëri vëmendje, teksa është fotografuar e dehur në publik, pas një ndeje.

Biondja 24-vjeçare është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjirin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozohej edhe gjenitali.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu