Një ndeshje me sulme nga të dyja skuadrat ka bërë që të shënohen tre gola në pjesen e parë në mes Totenham dhe Bayern Munchen, shkruan Gazeta Flash24.

Golin e dytë për Bayernin e ka shënuar Lewandowski në minutën e 45-të.

Rezultati momental është Totenham 1 Bayern 2, ky gol i bukur i ka derguar skuadrat në pushimin 15 minutësh.

Golin mund ta shikoni në Videon më poshtë:

VIDEO

/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu