Disejnatori i njohur kosovar, Valdrin Sahiti kujdeset për look-un e shumë VIP-ave.

Së fundmi, ai ka qëndisur një fustan edhe për bashkëshorten e tij për realizimin e një fotosesioni, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të kuq për trupi, Edita është shfaqur pa të brendshme, derisa ka nxjerrë në pah format e trupit.

Krijimet e tij janë kaq të veçanta, dhe njëkohësisht tejet të kushtueshme. /Indeksonline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu