Fushata zgjedhore ka nisur ditën e djeshme, ndërkohë që kandidatët që synojnë udhëheqjen e vendit, në tubimet elektorale nuk është se po shoqërohen edhe aq sa duhet nga bashkëshortet e tyre.

Për dallim nga kandidatet tjerë, Kadri Veseli i PDK-së në shumicen e takimeve zgjedh që krahë vetës të ketë bashkëshorten e tij, Violeten.

Padyshim, veshja e saj me plotë shije dhe stil bën që ajo dukshëm të merr vëmendjen e të tjerve.

Violeta, në mbështetje të Veselit ishte e pranishme edhe dje në Mitrovicë, komuna ku PDK zgjodhi të nisë fushatën zgjedhore.

E njëjta u pa edhe sot në qytetin e bukur të Prizrenit. Ajo gjithmonë duket me plotë sharm dhe kaq unike! /Indeksonline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu