Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Malit të Zi do të filloj së shpejt, shkruan Gazeta Flash24.

Gazeta Flash24 ka siguruar një Video në stadiumin “Fadil Vokrri”, Dardanët po e krijojnë një atmosferë të zjarrtë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu