Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, qysh dje ka paralajmëruar ashpërisimin e masave për të parandaluar Covid19.Në një njoftim për media nga MSH kanë njoftuar se sot do të mbahet një takim për të shqyrtuar situatën epidemiologjike në vend lidhur me virusin korona.Ky takim do të mbahet në ora 16:30.

Njoftimi:Komiteti për vlerësimin dhe koordinimin e situatës rreth Covid-19 mban sot takim për të shqyrtuar situatën epidemiologjike në vend lidhur me virusin korona.

· Vendi: Ndërtesa e Qeverisë, salla P-38

· Ora: 16:30

· Datë: 05 nëntor 2020

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu