Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private, shkruan GazetaBlic.Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Pozat e fundit nga Dubai të Artës lënë pa fjalë me linjat aq tërheqëse, ndërsa nuk lë pa ekspozuar asetet trupore.Në foton të cilën e ka postuar në Instastory Arta duket tejet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa e ka bërë ‘nxehtë’ tash kur edhe sezona e verës ka përfunduar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu