Sot nën kryesimin e Ministrit të Shëndetësisë në detyrë, Armend Zemaj, do të mbahet takimi i Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19, shkruan Gazeta Sinjali.

Ky takim do të fillojën në orën 11:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

Vetëm dje në Kosovë u regjistruan 398 raste të reja dhe një viktimë, kurse ende nuk dihet se kur pritet të vijnë vaksinat antiCOVID.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu