Këngëtari Ardian Bujupi ka bërë një postim në Instagram, me të cilin ka habitur ndjekësit e tij.

Kjo se, ai shihet sikur ka bërë aksident trafiku, duke goditur një pemë dhe ishte i gjakosur në fytyrë.Videoja dukej akoma më tmerruese për faktin se këngëtari dukej sikur ishte pa ndjenja.Sidoqoftë , janë ndjekësit ata që erdhën në përfundim se kjo është skenë e ndonjë klipi të ri të Ardianit.Se si është e vërteta, do e mësojmë së shpejti./IO/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu