Sonte zhvillohet ndeshja shume e rëndesishme e Kosoves me Malin e Zi shkruan GazetaFlash24.

Disa lojtare do te mungojne e ne mesin e tyre edhe këmbëshpejti Arber Zeneli.

Anesori i Reims mungon qe 4 muaj dhe sigurisht qe e ka ndjere mungesen e fushave te blerta.

Pak çaste para fillimit te ndeshjes Zeneli ka postuar nje fotografi emocionuese ne instastoryn e tij duke shkruar”Vazhdojme sonte djema”/GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu