Blero Muharremi ka kritikuar ashpër politikanët, në veçanti fituesit të zgjedhjeve duke qenë se ende nuk po arrijnë një marrëveshje për formimin e Qeverisë, shkruan GazetaBlic.

Kjo gjë ka shtyrë këngëtarin t’i bëjë thirrje politikanëve duke i ftuar ata të mendojnë një herë në të mirën e popullit.

Shkrimi i plotë:

Spo marr vesh?! Marrin turr me i fitu zgjedhjet bohen gati për gjithçka, tani kur i fitojnë, kanë probleme ndarje pushteti, na vijnë me arsyetime blla blla blla…

Definitivisht jam i hutum dhe nuk po i marr vesh.

Allahile kushdo prej partive që ka qen, do të jetë në pushtet ju lutem vetëm për një moment mendoni për popull.


Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu