Amra Muricc është mjaft e ndjekur në rrjete sociale, ndërsa merr shumë komente për paraqitjet e saj, shkruan GazetaBlic.

Motra e portierit të Kombëtares së Kosovës, Arijanet, pothuajse në çdo paraqitje të saj shfaqet mjaft provokuese.

Ndërsa së fundmi ajo ka marrë vëmendjen me një këmishe nate të kuqe, ndërsa ka nxjerrë në pah asetet e bollshme trupore.

Amra Muric është parë shpesh në stadiumet e ndryshme, ndërsa ka ndjekur gjithmonë nga afër ndeshjet e Kombëtares së Kosovës, duke i dhënë kështu mbështetje vëllait të saj.

Edhe së fundmi në ndeshjen me Anglinë, Muricc u pa në Southampton, ku dhe ndoqi nga stadiumi lojën./GazetaBlic

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu