Kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti, pritet që sot ta mbajë konferencën e parë pas marrjes së postit.

Kreu i ekzekutivit, pritet ti drejtohet medieve, pas takimit me ambasadorin e OSBE-së, Jan Braathu.

Braathu dhe Kurti pritet të takohen rreth orës 11:30 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Derisa takimi i Kurtit me ambasadorin e OSBE-së, do të bëhet pa praninë e medieve.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu