Nga fillimi i marsit e deri një javë ma parë, në Therandë kanë ardhur për vizitë rreth 60 persona nga Italia.

Sipas portalit Theranda Post, bashkëatdhetarët tashmë janë akomoduar në shtëpitë e tyre pranë familjarëve.

Iu është bërë thirrje që të vetëizolim dhe evitim të kontakteve me njerëz.

Kontaktoni në numrat e telefonit zyrtar për këtë rast: 038-200-80-800.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu