Aktorja e njohur shqiptare Yllka Gashi është një emër mjaft i njohur për publikun shqiptarë.

Ajo ka luajtur role të ndryshme nëpër seriale dhe filma vendorë.

Yllka tash e një kohë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe ka krijuar familje.

Ajo me burrin dhe vajzën shfaqet vazhdimisht përmes fotografive nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku shihet në një vend mjaft të bukur duke shijuar borën së bashku me burrin dhe vajzën.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu