Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Veternik të Prishtinës, raporton GazetaBlic.Në bazë të pamjeve që lexuesit i kanë dërguar në GazetaBlic, shihet se në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë.
Ende nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e kësaj përplasjeje, ndërkohë që në pamje shihen se ka dëme të konsiderueshme materiale.

Sipas statistikave ditore të PK-së, vetëm dje në Kosovë kanë ndodhur 46 aksidente, 17 prej tyre kanë rezultuar me persona të lënduar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu