Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

Siç mëson Indeksonline nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu