Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan, ku si pasojë janë lënduar dy persona.

Kështu thonë dëshmitarët, sipas të cilëve aksidenti ka ndodhur në mes të një kamioni dhe një veture.

Po sipas tyre, aksidenti ka qenë i rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia e Kosovës dhe autoambulanca.

Nga Policia e Kosovës ende nuk kanë dhënë detaje /Lajmi/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu