Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili do të jetë e pranishme në fushatë të LDK-së.

Ajo sot u paraqitë në fushatën e LDK-së që u mbajtë sot në Prizren në përkrahje të Vjosa Osmanit, shkruan Gazeta Flash24.

Ajo u pa mjaftë e emocionuar gjatë këndimit të këngëve ku në fundë e perqafoi Vjosa Osmanin dhe Anton Qunin.

Ajo është shprehur publikisht në përkrahje të LDK-së, “Komandant, krenohem me ty sonte më shumë se kurrë. Vjosë, besoj në ty, sot dhe nesër – përgjithmonë. Urime fitorja, Prizren”, ka thënë ajo me plot emocione./gazetaflash24.net/

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu